26.05.2019. VI Niedziela Wielkanocna
Jezus przynosi nam pokój. Nigdzie na całym świecie nie doświadczymy takiego pokoju wolnego od lęku, jak tylko wynikającego z osobistej relacji z Bogiem. Duch Święty, którego otrzymaliśmy, umacnia nas na drodze zachowywania nauki Chrystusa i uzdalnia nasze serca do miłości. Nie pozwólmy, aby naszymi sercami rządził strach. Z gorliwością wyznajmy wiarę w Jezusa zmartwychwstałego.

Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Dzisiaj przypada Dzień Matki, modlimy się w intencji wszystkich matek, a szczególnie tych które spodziewają się potomstwa.
  2. W środę św. Urszuli Ledóchowskiej Dziewicy, w piątek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  3. W sobotę I sobota miesiąca – zapraszam na różaniec o 17.30 i zmianę tajemnic róż różańcowych a po Mszy św. na spotkanie róży na plebanii.
  4. Organizujemy pielgrzymkę do Torunia i Lichenia w piątek i sobotę 7 i 8 czerwca – szczegóły wywieszone w gablotach – zapisy  u ks. Proboszcza.( są już ostatnie miejsca).
  5. Taca w przyszłą niedziele jest przeznaczona na pomoc w opłaceniu ogrzewania kościoła.
  6. Polecam do nabywania prasę katolicką.
  7. Budżet obywatelski projekt Radnego p. Grzegorza…..