22.05. VI Niedziela Wielkanocna

Liturgia słowa dzisiejszej niedzieli ponownie zabiera nas do Wieczernika. W jego intymnej atmosferze Jezus zapewnia o miłości Ojca i obiecuje przyjście Ducha Świętego, który przypomni uczniom Jego słowa. Oczekując z nadzieją na spełnienie obietnic udzielonych Kościołowi, otwórzmy nasze serca na dar przemieniającej obecności Chrystusa.

Ogłoszenia Duszpasterskie

1.Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
2.Zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30 a w niedzielę o 16.30.
3.W czwartek przypada Dzień Matki. Módlmy się w intencji wszystkich matek, a szczególnie tych, które oczekują potomstwa.
4.W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
5.Bóg zapłać za opiekę nad kościołem w kwietniu ul. Nadbrzeżna, Skałka, Piękna i Pogodna, w tym miesiącu proszę ul. Długosza i Prosta.
6 W sobotę o 10.00 zapraszam młodzież na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
7.Polecam do nabywania prasę katolicką.